Reklama:
Zvědavý kontrolor

Přijde kontrolor z berního úřadu do synagogy. Provádí kontrolu a potom se obrátí na rabína a říká: "Všiml jsem si, že kupujete hodně svíček." "Ano," odpověděl rabín. "Dobře a co děláte s voskem, který odkapává?" zeptal se kontrolor. "Dobrá otázka" povídá rabín. "my je schraňujeme a když jich máme dost, pošleme je zpátky k výrobci svíček a on nám občas pošle krabici zdarma." "Ó," odpověděl kontrolor, poněkud zaskočen tím, že na svou neobvyklou otázku dostal tak praktickou odpověď.
Řekl si, že bude pokračovat svým nepříjemným (odporným, urážlivým) způsobem… "Rabíne, a co tyhle všechny vaše nákupy macesů? Co děláte s těmi drobečky?" "Ano," odpověděl rabín klidně, "no vlastně je schraňujeme a když jich je hodně, pošleme je v krabici zpátky výrobci a on nám občas pošle krabici macesových koulí." "Hm," zamručel kontrolor a přemýšlel jak rabína znervóznit.
"Dobře, rabi, a co děláte se všemi těmi předkožkami z obřízek?" "Ano, ani tady neplýtváme." odpověděl rabín. "Co děláme je to, že je schraňujeme a když jich máme dost tak je pošleme na berňák." "Na berňák?," zeptal se nedůvěřivě kontrolor. "Ale ano," odpověděl rabín, "na berňák … a oni nám asi tak jednou za rok pošlou takovýho malýho čuráka jako jste vy."

Reklama:
Reklama:
Pan doktor

Jakou máte paměť? Výbornou pane doktore, ale bolí mě hlava. Jak to máte dlouho? Co pane doktore?

Co je tchýně

Co je to tchyně? . . . Boží trest za to, že sis vzal její blbou dceru.

ajajajajajaj

policajt chce zastavit rychle jedoucí motorku ale místo toho omylem zastaví auto. Už se chce omluvit,ale v tom řidič říká:“Víte…

Reklama:
Ulož.to - sdílej snadno data